Şampiyon Son Bölüm izle

Şampiyon son bölüm izle,Şampiyon son bölüm tek parça,Şampiyon dizisi izle,Şampiyon disizi full izle,Şampiyon yeni bölüm canlı izle, Şampiyon dizisi full tek parça izle, Şampiyon son bolum izle,Şampiyon izle
ShowTV’nin yeni dizisi Şampiyon ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Her hafta Pazar günü saat 20.00’da ekranlara gelecek Şampiyon dizisinin kadrosu
Konusu: “Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe.
Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.
Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.
Yüreğinize konacak Şampiyon uçmaya başlıyor…