Tarih: 2015

Sil Baştan izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Sil Baştan son bölüm izle, Sil Baştan Dizisi izle, Sil Baştan Dizisi Son Bölüm İzle, Sil Baştan Son Bölüm Full Tek Parça izle, Sil Baştan Dizsinin Yeni Bölümünü Canlı İzle.Tüm Bölümlerini Bu Sayfada Bulup Dizikolik Farkı İle İzleyebilirsiniz.

Kiralık Aşk izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Kiralık Aşk son bölüm izle, Kiralık Aşk Dizisi izle, Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm İzle, Kiralık Aşk Son Bölüm Full Tek Parça izle, Kiralık Aşk Dizsinin Yeni Bölümünü Canlı İzle.Tüm Bölümlerini Bu Sayfada Bulup Dizikolik Farkı İle İzleyebilirsiniz.

Kara Sevda izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Kara Sevda son bölüm izle, Kara Sevda Dizisi izle, Kara Sevda Dizisi Son Bölüm İzle, Kara Sevda Son Bölüm Full Tek Parça izle, Kara Sevda Dizsinin Yeni Bölümünü Canlı İzle.Tüm Bölümlerini Bu Sayfada Bulup Dizikolik Farkı İle İzleyebilirsiniz.

Işığın Prensesi Son Bölüm izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 51

Işığın Prensesi son bölüm izle, Işığın Prensesi Dizisi izle, Işığın Prensesi Dizisi Son Bölüm İzle, Işığın Prensesi Son Bölüm Full Tek Parça izle, Işığın Prensesi Dizsinin Yeni Bölümünü Canlı İzle.Tüm Bölümlerini Bu Sayfada Bulup Dizikolik Farkı İle İzleyebilirsiniz.

Aşk Yeniden İzle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 59

Aşk Yeniden son bölüm izle, Aşk Yeniden Dizisi izle, Aşk Yeniden Dizisi Son Bölüm İzle, Son Bölüm Full Tek Parça izle, Aşk Yeniden Dizsinin Yeni Bölümünü Canlı İzle.Tüm Bölümlerini Bu Sayfada Bulup Dizikolik Farkı İle İzleyebilirsiniz.

Ali Kundilli 2015 izle

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Haydi Türkiye, elele GÜLMEYE” sloganıyla lanse edilen ve Milletimizin moral değerlerine bağlı, dostluğun, mutluluğun, kederin paylaşıldığı, çok komik karakterlere ve çok sıcak bir hikayeye sahip “ALİ KUNDİLLİ” filmi milletimizin özlemini duyduğu samimiyet ve sıcaklığı hatırlatırken, kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı herkese hiçbir filmde gülmedikleri kadar gülmeyi vaat ediyor.

SGK’dan emekli yelekli dedikoducu, Her şeyi bilen ama sebebini söylemeyen esnaf gibi halkımıza dair gözlemleriyle ilgili çektiği videolar 755.000 hesap tarafından takip edilen Vine, Facebook, Instagram’da büyük hayran kitlesine sahip olan ve Sanal Sözlüklerde yeteneğine ve videolarına övgüler yağdırılan Cem Gelinoğlu’nun yarattığı, dost canlısı, namuslu bir karakter Ali Kundilli.

Ali sigortalı bir işte çalışmayı reddeden ve sürekli projeler üreten ve yaptığı icatların bir gün mutlaka fark edileceğine ve büyük başarı kazanacağına inanan biridir. Kendisiyle aynı dünyayı paylaşmış çocukluk arkadaşı Vedat’la aynı mahallede yaşamaktadırlar. Ancak Vedat sisteme boyun eğer ve Ali ile aynı hayallerin peşinde koşmaktan vazgeçer. Çünkü Vedat’ın sevdiği kız olan Ayşe ile evlenebilmesinin şartı sigortalı bir işe girmesidir. Aynı şart Ayşe’nin ablası İlknur’a aşık olan Ali için de geçerlidir. Ancak Ali, ilknur’u prensesler gibi yaşatmak istediği için hayallerinin peşinden koşmaya devam eder ve her şey Vedat’la Ayşe’nin kına gecesinde bambaşka bir hal alır.

Kara Sevda

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Kara Sevda dizisinin konusu özetle şu şekilde 3 farklı şekilde ekranlara gelecek olan Kemal hayatlarını berberlik yaparak kazanan bir babanın ortanca çocuğudur. Bir üniversitede Maden Mühendisliğini bitiren kemal iş aradığı dönemlerde teknelerin boya vernik işlerini yaparak harçlığını çıkartmaktaydı bir gün halk otobüsünde tanıştığı Nihan tüm hayatını alt üst eder. Büyük bir tutku ile birbirlerine bağlanan […]

Kiralık Aşk

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Başrollerinde Elçin Sangu ve Başrış Arduç’un yer adlığı Kiralık Aşk dizisi romantik komedi tarzında olacak. Güzel oyuncu Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırıyor. Garsonluk yapan Defne kendisine yapılan aşk oyununu kabul ederek karmaşık bir işin içine girer. Zengin bir iş adamını kendisine aşık etmeye çalışan Defne’ye bu oyunda yardımcı olacak kişi ise Defne’nin […]

Kırgın Çiçekler

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Eylül 16 yaşında bir genç kızdır. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiştir. Küçük bir gecekondu da annesi Mesude,kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal ile birlikte yaşamaktadır. Eylül Kemal’in tacizine uğrar. Durumu annesine anlatır. Annesi Eylül’e inanmayıp onu yetimhaneye verir. Eylül’ün o günden sonra yetimhane günleri başlar. Eylül’ün kaldığı odadaki 4 kız ile aralarındaki bağ hiç kopmaz. […]

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm İzle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz son bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Dizisi izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Dizisi Son Bölüm İzle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Son Bölüm Full Tek Parça izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz Dizsinin Yeni Bölümünü Canlı İzle.Tüm Bölümlerini Bu Sayfada Bulup Dizikolik Farkı İle İzleyebilirsiniz.

Filtrele